Wywiad z stroną emito.net

'Teraz mam bez porównania więcej szacunku do imigrantów, bo sam, na własnej skórze czuję wszystkie związane z emigracją problemy.

Teraz dopiero wiem, co to znaczy żyć w kraju, którego języka się nie zna. Jakie to jest ciężkie. Tak samo, jak trudne jest życie bez starych przyjaciół, kolegów, znajomych, sąsiadów, których znało się często od dziecka.

Wiem, jak trudno jest żyć w kraju, wśród ludzi, których reakcji, sposobów bycia trzeba się dopiero nauczyć i je zaakceptować. Gdy zjawiłem się w Polsce bardzo słabo mówiłem po polsku. Dziś mogę powiedzieć, że te pierwsze ciężkie doświadczenia mnie zahartowały. Odkryłem swoje wady i zalety.'

Aby przeczytać moj caly wywiad z bardzo znana strona emito.net prosze kliknac tutaj. 

SYMPATYCZNY ANGLIK WYCHWALA POLSKĘ!

Znowu - problem z klawiatura, wiec pisze bez polskich literowek - przepraszam! 

Wraz z moja rodzina, bylem gosciem programu TVP 'Pytanie na Sniadanie' - tez byla pierwsza okazja, ze moja mloda coreczka Zosia udzielila wywiadu. Wszystko poszlo idealnie do momentu, ze bylismy na zywo, gdzie Zosia od razu ryknela na maksa, ciezko mi bylo skupic sie any sluchac, tego co prezenterzy mowili! Jednak udalo nam sie do konca!

Aby obejrzec, prosze o kliknecie na obrazek 

Patrick

Polska - może byc czy byc moze?

Witam wszystkich, 

Nadal mam problem z polskimi literowkami na klawiaturze, wybaczcie mi! 

W grudniu TVP nagrywal dokument o moim zyciu w Polsce, gdzie wytlumaczylem, jak zyje w Polsce, i też odpowiem na temat najgorzego wydarzenia mojego zycia, gdzie zostalem zaatakowany w centrum miasta, na szczescie pomimo powaznej ranny, jestem teraz juz OK. 

Aby obejrzec ten dokument na Facebooku prosze o klikniecie na ten obrazek. 

Patrick 

 

Welcome to Warsaw!

Jako Anglik w Polsce, dla mnie jest taki miło, że mogę pokazać innym obcokrajowcom, jaki mamy fajny kraj. Dlatego było ogromny zaszczyt być twarzą Warszawy dla nowej kampanii miasta Warszawy 'Welcome to Warsaw'. Pierwszy film już zdobył 15,000 odsłoń na Facebooku, możecie obejrzeć tutaj... 

Następne będą o Chopinie w Warszawie oraz o warszawskiej jesienny. Dla mnie to też swietna okazja uczyć się jak zachować przed aparatem, w jaki sposób mówić i stać itd. Lubię takie rzeczy, i mam nadzieję, że Wam się podoba też.

Paddisław

Jak schudłem 5 kg i stałem się 1000% bardziej produktywny!

Dobrze znasz to uczucie. Spoglądasz co chwilę na zegarek.

Jest 15:00.

15:00, a ty jesteś w pracy.

15:00, a w dodatku dzisiaj poniedziałek.

Znasz ten stan, gdy czujesz się ociężały i najchętniej uciąłbyś sobie drzemkę? Jestem pewien, że tak.

Wyobrażam sobie go jako gigantyczną, nie mającą dna przepaść. Mój brzuch przypomina wtedy szeroki, głęboki i niewypełniony niczym wąwóz, a moja energia krąży w nim, próbując się wydostać na zewnątrz. Wtedy jedyne o czym myślę to moment, w którym zaleję go dużą ilością kawy i czekolady, gdyż dzięki temu wytrzymam kolejne kilka godzin w pracy.

Czymkolwiek wypełnię go, postawi mnie to na nogi.

Po latach obserwacji siebie samego, zauważyłem, że popołudnie to czas, gdy całkowicie spada mi poziom energii.

Dla wielu z nas popołudnie jest momentem, gdy opadamy z sił, jesteśmy mniej produktywni, mamy mniej pomysłów i energii. Wtedy właśnie sięgamy po przekąskę, żeby tylko dociągnąć do końca dnia.

Takie chwile słabości dopadały mnie kiedyś przez 5 dni w tygodniu, który powtarzał się 49 razy w roku przez 13 lat!

3 185 okazji, aby sięgnąć po ten cholerny batonik.

Zapewne jest to wytłumaczeniem, dlaczego ważę teraz 12 kg więcej, niż jak zaczynałem pracę.

Jednak moje życie uległo całkowitej zmianie w ciągu ostatniego miesiąca.

Przez przypadek poznałem Panią Iwonę Selwester, założycielkę EatsMe.pl.

Iwona jest specjalistką w zakresie pomagania zapracowanym ludziom w zdrowym odżywianiu się, a jej catering jest dostarczany bezpośrednio pod drzwi klienta każdego ranka.

Przyznam się, że nie do końca rozumiem działanie tej diety, ale widzę pozytywne jej efekty na sobie.

Dzięki diecie komórkowej schudłem 5 kg w ciągu 14 dni!

Nagle stałem się tak samo aktywny na popołudniowych spotkaniach, jak na tych porannych.

Co więcej, zaoszczędziłem bardzo dużo czasu, który wcześniej spędzałem na robieniu zakupów i gotowaniu. Dzięki temu mam go teraz więcej dla rodziny oraz mogę się poświęcić pracy i zobowiązaniom, które są dla mnie istotne.

Nagle problem z robieniem zakupów, gotowaniem zdrowych posiłków, a następnie pakowaniem ich do pudełek został całkowicie rozwiązany.

 

Postanowiłem, że zostanę ambasadorem EatsMe.pl....

I to nie tylko dlatego, że dzięki nim zmniejszył się mój obwód w pasie, ale również poprawiłem swoje zdrowie oraz zwiększyłem produktywność o 1000 procent!

Razem z Iwoną uzgodniliśmy, że Moje Kontakty otrzymają 10% zniżki na wszystkie pakiety www.EatsMe.pl

Wszystkie cztery pakiety EatsMe mają teraz zniżkę 10% od ceny podanej na stronie. Oznacza to, że np. detoks komórkowy (dieta, na której jestem ja) kosztuje 53 zł dziennie przy pięciodniowym zamówieniu. (Oferta dostępna tylko w Warszawie w chwili obecnej).

Zachęcam do korzystania z tej oferty, gdyż jest ona limitowana.

Jeśli chcecie zamówić dietę, proszę o kontakt z Panią Iwoną drogą mailową pod adresem iwona.selwester@eatsme.pl, podając w tytule maila hasło ‘PATRICK’.

Dajcie znać jak Wam idzie!

Paddisław

12 porad jak wykorzystać potencjał LinkedIna w karierze i sprzedaży

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które używają LinkedIna od wielu lat, ale dotychczas nie zauważyłeś, żeby przynosiło ci to jakieś korzyści, spisałem kilka wskazówek co należy robić, żeby w 100 proc. wykorzystać swoją obecność na tym portalu i znaleźć pracę, klientów i partnerów biznesowych. Oto 12 porad moich dla użytników portalu LinkedIn

Nadal pracuję nad klipami promującymi Warszawy, wymaga dużo czasu ale będzie super okazja pokazać obcokrajowcom, jaką mam fajną stolicę :)